MLM


Niskie ryzyko - niski koszt

 • Niski koszt, niskie ryzyko
 • Krótka prezentacja - biznes w 3 krokach
 • Dlaczego Amway

 • Niskie ryzyko - niski koszt

  Rozpoczęcie współpracy z Amway to brak konieczności dokonywania dużych inwestycji początkowych i 100% Gwarancji Satysfakcji Amway na większość produktów. Co więcej, w Twoich działaniach biznesowych wsparcie uzyskasz od Twojej osoby rekomendującej oraz od innych Przedsiębiorców Amway i Centrum Kontaktu z Klientem, którego pracownicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

  Niskie ryzyko – Gwarancja satysfakcji Amway

  Amway zapewnia pełny zwrot pieniędzy w ramach tzw. Gwarancji Satysfakcji Amway. Jeśli z jakiegoś powodu klient jest niezadowolony z produktów Amway, Przedsiębiorca Amway musi dokonać zwrotu zapłaconej kwoty, wymienić produkt albo zaproponować inny. Należy pamiętać, iż niektóre produkty, takie jak: iCook zestaw naczyń, iCook nożyce, System oczyszczania wody eSpring itd. posiadają odrębną gwarancję.

  Niski koszt związany z rozpoczęciem prowadzenia własnego biznesu Amway

  Prowadzenie biznesu Amway możesz rozpocząć już za niewielki wkład finansowy. Jako Przedsiębiorca Amway / Stały Klient Plus otrzymasz Zestaw Początkowy z Katalogiem produktów, Cennikiem i broszurą, które wprowadzą Cię w biznes Amway.

  Każdy nowy Przedsiębiorca Amway (PA)/Stały Klient Plus (SKP), który uzyska 50 osobistej WP w ramach pierwszego zamówienia, zostanie zarejestrowany bezpłatnie. Wszystkie pozostałe kryteria związane z promocją pierwszego zamówienia pozostają bez zmian. Pierwsze zamówienie należy złożyć w ciągu 10 dni od dnia rejestracji.

  >> POZNAJ PLAN MARKETINGOWY <<

  Jak zarabiać z Amway
  Wprowadzenie do biznesu Amway, czyli jak znaleźć dodatkowe źródło dochodu