Bitcoin


Co to jest BitCoin?

BitCoin to kryptowaluta (waluta oparta na kryptografii), którą od 2009 roku możemy płacić w internecie i nie tylko, bo dzisiaj BitCoinami zapłacisz za kawę, pizzę, nocleg w hotelu czy bilety lotnicze.

BitCoin ma tą przewagę nad każdą inną walutą świata, że jest całkowicie niezależny od rządów, instytucji państwowych i prywatnych.

BitCoin jest też zabezpieczony przed inflacją, ponieważ nie można „dodrukowywać” nowych BitCoinów (ich liczba wyniesie maksymalnie 21 milionów).

Z tego względu BitCoin jest dla INWESTORÓW nowoczesną alternatywą dla fizycznego ZŁOTA i pewnie już niedługo jego cena przewyższy cenę 1 uncji tego szlachetnego kruszca.Transakcje na rynku BitCoin obsługiwane są przez duże firmy, które posiadają tak zwane „kopalnie BitCoin„.

Ile kosztuje 1 BitCoin?

Na dzień dzisiajszy (wrzesień 2016r.) 1 BitCoin kosztuje około 2.400 zł. Nie wiem kiedy czytasz te słowa, ale moim zdaniem do 2020 roku cena 1 BitCoina wzrośnie ponad 10-krotnie, do minimum 60.000 zł, to właśnie dlatego regularnie kupuje BitCoiny (bezpieczna giełda BitBay), a także wydobywam tą i inne kryptowaluty w kopalni BitClubNetwork.


Załóż swój własny, bezpieczny → PORTFEL BitCoin (portfel daje Tobie możliwość wypłaty BitCoinów w tradycyjnej gotówce w każdym bankomacie na świecie).